Szanowny Tłumaczu!

Miło mi zaprosić Cię do grona Tłumaczy serwisu Nasze Biuro Tłumaczeń - Zespół Tłumaczy Profesjonalnych.

Po dokonaniu bezpłatnej rejestracji możesz dodać swój wpis do Listy Tłumaczy Profesjonalnych serwisu NBT i publikować go na stronach serwisu bezpłatnie przez sześćdziesięciodniowy okres próbny (pełne zestawienie wariantów publikacji i cen w menu Dostęp).

Rejestrując się, otrzymasz także dostęp do wybranych działów Forum Zespołu Tłumaczy Profesjonalnych, do katalogu Słowniki Internetowe Polecane i katalogu Narzędzia Tłumacza Polecane.

Rejestracja jest błyskawiczna. Zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika, wybranego przez siebie hasła (dwukrotnie w celu weryfikacji poprawności) oraz adresu poczty elektronicznej, na który zostanie przesłany e-mail z odsyłaczem aktywującym Twoje konto w serwisie NBT.

Zaznacz także pole akceptacji Regulaminu wraz z zasadami Ochrony Prywatności serwisu NBT na znak, że się z nim zapoznałeś i że go akceptujesz. Pamiętaj, że masz prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych z bazy danych serwisu NBT w dowolnym momencie.

Na koniec podaj liczbę wynikającą z pytania kontrolnego (to zabezpieczenie przed robotami sieciowymi) i naciśnij przycisk „Rejestracja”.

Rejestracja

Jeżeli jesteś profesjonalistą i chcesz dołączyć do grona Tłumaczy serwisu NBT - Zespół Tłumaczy Profesjonalnych, zapraszam do rejestracji.

Odsyłacz aktywujący Twoje konto zostanie wysłany z adresu: cichus@tlumaczenia.com.pl. Jeżeli korzystasz z listy adresów zaufanych, uzupełnij ją o ten adres przed rozpoczęciem rejestracji.

Regulamin serwisu wraz z zasadami Ochrony Prywatności*

Prosimy dodać 2 i 4.

Administrator Serwisu NBT
Rafał Cichy-Choroniewski