Fora i Katalogi Zespołu Tłumaczy Profesjonalnych

Wiarygodność Kontrahentów – forum służące wymianie informacji o rzetelności kontrahentów. Przed przyjęciem zlecenia sprawdź na WIAKO czy twój potencjalny zleceniodawca nie otrzymał negatywnych opinii od innych tłumaczy. Forum dostępne wyłącznie dla Tłumaczy Profesjonalnych publikujących swoje oferty na Liście Tłumaczy Profesjonalnych NBT w opcji pełnego dostępu.

Zadaniowa Kooperatywa – forum ułatwiające zadaniową współpracę Tłumaczy Profesjonalnych NBT. Na ZAKO możesz stworzyć grupę zadaniową np. do przetargu na tłumaczenie, przekazać zlecenie którego akurat nie możesz wykonać, lub otrzymać zlecenie przekazane przez innego tłumacza. Forum dostępne wyłącznie dla Tłumaczy Profesjonalnych publikujących swoje oferty na Liście Tłumaczy Profesjonalnych NBT w opcji pełnego dostępu.

Wiedza Pomocna – forum porad i podpowiedzi ułatwiających pracę Tłumacza Profesjonalnego. Podziel się na WIEPO mało znaną funkcjonalnością oprogramowania, skutecznym algorytmem wyszukiwania informacji, ciekawymi źródłami i  wszystkim innym, co usprawnia i ułatwia merytoryczny aspekt pracy Tłumacza Profesjonalnego. Forum dostępne dla każdego Tłumacza zarejestrowanego w serwisie NBT.

Translatorskie Rozterki – nie wiesz jak przetłumaczyć? Zapytaj na TRARO. Forum dostępne dla każdego Tłumacza zarejestrowanego w serwisie NBT.

Dobre Sposoby – podziel się na forum DOSPO wiedzą, jak w pracy Tłumacza Profesjonalnego, często freelancera, radzić sobie z szeroko rozumianą logistyką zawodowo-życiową. Poleć wygodny w pracy sprzęt, sprawdzone sposoby dostarczania dokumentów, wygodne przelewy i wszystko inne co ułatwia twoją pracę. Podpowiedz jak radzić sobie z okresowym brakiem zleceń, co robić, gdy jest ich nadmiar i jak skutecznie egzekwować zapłatę. Możesz również zdradzić swój sposób na uciążliwego sąsiada przeszkadzającego w pracy. Forum dostępne dla każdego Tłumacza zarejestrowanego w serwisie NBT.

Słowniki Internetowe PolecaneSINPO katalog słowników dostępnych online polecanych przez Tłumaczy. Dostępny dla każdego Tłumacza NBT.

Narzędzia Tłumacza PolecaneNATPO to katalog narzędzi, nie tylko CAT, pomocnych w pracy Tłumacza i przez Tłumaczy polecanych. Dostępny dla każdego Tłumacza NBT.